Pomoc s online poistením

OTVORIŤ PZP KALKULAČKU
Potrebujete poistiť Váš vozík?

PZP na prívesný vozík

Vlastníte prívesný vozík k Vášmu automobilu a hľadáte možnosť ako získať najlacnejšie povinné zmluvné poistenie? V tom prípade ste tu správne, poskytujeme Vám možnosť uzatvorenia poistenia online. V našej PZP kalkulačke zvoľte možnosť prípojné vozidlo do 750 kg, čím sa zmenia položky v poistnej kalkulačke.

Pre správny priebeh uzatvorenia PZP online na prípojný vozík budete musieť zadať okres, ktorý zadáte podľa súčasných ŠPZ vozidla, v prípade, že ich nemá, tak zadáte okres v ktorom chcete prípojné vozidlo zaevidovať. Taktiež musíte v PZP kalkulačke zadať účel použitia, pričom sa rozlišuje bežné použitie alebo autopožičovňa. Vysvetlivky k jednotlivým kategóriám nájdete priamo v PZP kalkulačke, ak sa posuniete kurzorom na symbola otáznika vpravo.

Cenu PZP na prípojné vozidlo ovplyvňuje aj:

  • počet najazdených kilometrov za rok,
  • rok výroby,
  • prevádzková hmotnosť
  • a samozrejme aj najväčšia prípustná hmotnosť prívesného vozíka.

Dané hodnoty nájdete v Osvedčení o evidencii v riadkoch 31 G a 32 F.1. Taktiež musíte zadať informácie o držiteľovi a vlastníkovi vozidla, medzi ktoré patrí:

  • právna forma držiteľa,
  • Váš dátum narodenia,
  • séria a číslo vodičského preukazu,
  • dátum vydania vodičského oprávnenia
  • a iné náležitosti potrebné na určenie správnej ceny.

Následne máte na výber poistenia v rôznych poisťovniach v rôznych cenových hladinách. V prehľadnej tabuľke máte možnosť vidieť aj to, či daná poisťovňa poskytuje asistenčné služby k danému povinnému zmluvnému poisteniu na prívesný vozík. Priamo v tomto porovnaní cien máte možnosť zobrazenia daných asistenčných služieb. Medzi asistenčné služby patria zvyčajne služby ako poistenie proti živelnej udalosti, alebo úrazové poistenie posádky a vodiča. Dôrazne odporúčame zváženie vhodného poistenia, keďže správny výber Vás môže v budúcnosti ochrániť pred značnými finančnými ťažkosťami.

Hroziace riziká pri neuzatvorení poistenia

PZP na prívesný vozík pre osobný automobil by sa nemal podceňovať, keďže často dochádza k dopravným nehodám, ktoré sú spôsobené práve prípojným vozidlom. Takáto dopravná nehoda sa môže značne predražiť ak dôjde k značným škodám na majetku, v horšom prípade aj k ublíženiu na zdraví. V prípade prípojného vozidla sa nutne zhoršuje manévrovanie s autom, čo zvyšuje riziko napríklad pri parkovaní alebo zákrutách s malým polomerom otáčania. Dbajte taktiež na technickú spôsobilosť, ktorú musíte samozrejme nechať overiť na pravidelnej technickej kontrole. Taktiež môže dôjsť k dopravnej nehode vplyvom nesprávnej upevneného nákladu na Vašom vozíku.  Práve preto máme pre Vás prichystané tie najvýhodnejšie poistenie pre Váš vozík.

Veľa bezproblémových kilometrov!


Kto je sprostredkovateľom poistenia?


Sprostredkovateľom poistenia je firma Netfinancie. Kontakt je možný nasledujúcimi spôsobmi:

Telefonicky

V dňoch: Pondelok – Piatok
Čas: 08:00-17:30

Na číslach:
+421 33 240 00 02
0911 696 920
0918 462 422
0948 197 625

E-Mail
[email protected]

Skype ID
netfinancie.sk

Sídlo
Netfinancie, s.r.o.
Radničné námestie 1
902 01 Pezinok
IČO: 36 653 322
DIČ: 202 221 6482
IČ DPH: SK 202 221 6482

IBAN: SK90 7500 0000 0040 0467 0392