Pomoc s online poistením

Kontaktujte nás

Máte akékoľvek otázky alebo postrehy k našej stránke? Neváhajte nás kontaktovať na [email protected] alebo použite kontaktný formulár dole.

Portál uzavripzp.sk patrí k jedným z najobľúbenejších miest na internete na nájdenie najlacnejšieho poistenia na akékoľvek vozidlo. Už od roku 2013 pomáhame návštevníkom nájsť to najvýhodnejšie poistenie. A to nie len PZP, ale aj havarijné poistenie.

Našou snahou je priniesť pridanú hodnotu pre našich návštevníkov skrz zrozumiteľné a jasne podané informácie. Nie je nič horšie ako si vybrať nevhodný finančný produkt pre nedostatok informácií. S Uzavripzp sa toho obávať nemusíte, keďže sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť.

Taktiež veľmi radi privítame Vaše postrehy, otázky a komentáre pod článkami. Posnažíme sa odpovedať na každý jeden z nich.

Samozrejmosťou je taktiež zahrnutie každej poisťovne na našom trhu do porovnania, takže sa nemusíte obávať toho, že prichádzate o iné ponuky. Za pár minút dokážete nájsť určite vhodnejšie riešenie pre Vaše potreby a zároveň výrazne ušetríte.